FORDIS S.R.O.    –    FORDIS SLOVAKIA S.R.O.

TLAČIAREŇ

GRAFICKÁ

REKLAMNÁ

VÝROBA

BEZPEČNOSTNÉ

KOMUNIKAČNÉ

INFORMAČNÉ

SYSTÉMY

WEBOVÉ

INFORMAČNE

SYSTÉMY

NA MIERU

SERVIS, PREDAJ

PRENÁJOM

DIGITÁLNYCH

ZARIADENÍ

TLAČIAREŇ, GRAFICKÁ A REKLAMNÁ VÝROBA

Vitajte v tlačiarni FORDIS

 

Tlačiareň Fordis Vám ponúka komplexné služby pri výrobe tlačovín zahrňajúce odborné poradenstvo, grafické spracovanie, predtlačovú prípravu, digitálnu a ofsetovú tlač a knihárske spracovanie.

V čom sa odlišujeme od konkurencie?

U nás ešte stále platí „Náš zákazník náš pán“ Všetky činnosti vykonávame vo vlastnej režii čo nám umožnuje dosiahnuť maximálnu kvalitu, čoho dôkazom je neustále sa zvyšujúca klientská zakladňa, ktorá pochádza zo širokého spektra priemyslu. Disponujeme vlastnou kvalitnou technológiou svetových značiek ADAST, MINOLTA, OKI.

Naše značky

OFSETOVÁ TLAČ

DIGITÁLNA TLAČ

GRAFICKÉ PRÁCE

REKLAMNÁ VÝROBA

Napíšte nám

P o t r e b u j e m

14 + 9 =

OFSETOVÁ TLAČ

Ofset je vo svete najpoužívanejšou tlačovou technikou a má takmer univerzálne použitie. spôsob tlače využívame na takmer všetky možné typy tlačovín. Je vhodný hlavne na stredné náklady. Spodná hranica efektivity je 500 až 1000 hárkov.

Ofsetová tlač alebo ofset je tlač z plochy (teda tlač, pri ktorej sú tlačiace a netlačiace miesta v rovnakej výškovej úrovni), pri ktorej prenos tlačovej farby iba z tlačiacich miest zabezpečujú rozdielne fyzikálno-chemické vlastnosti tlačiacich a netlačiacich miest.

Ofset je nepriama tlač, lebo výsledný obraz sa z tlačovej formy (môže byť valcová, alebo plošná) tlačí najskôr na gumený valec a až potom na papier. Farba sa prenáša dvakrát. Použitie gumeného valca umožňuje tlač jemných detailov aj na menej kvalitný papier, valec sa totiž dokáže priľnúť aj na nie úplne hladký povrch.

Ofsetová tlač na rozdiel od digitálnej tlače umožňuje aj tlač tzv. priamych farieb (PANTONE). Každá z týchto farieb má presné číselné označenie a presný pomer miešania odtieňov, čo je dôležité napr. pri tlači logotypov, kde je nutné dodržať vždy rovnakú farebnosť

DIGITÁLNA TLAČ

Je ideálnou voľbou pri malých nákladoch plnofarebnej alebo čierno-bielej tlače (do 500 kusov). Najväčšou výhodou tejto technológie je jej rýchlosť a flexibilita pri korekciách tlačových dát čiže možnosť akejkoľvek zmeny pri každom výtlačku.

Digitálna tlač je technológia, pri ktorej je počítač priamo spojený s tlačovým strojom. Oproti iným technológiam sú pri nej výrazne odbúrané náklady na prípravu tlače čo zabezpečuje jej najväčšie výhody: rýchlosť(minimálna doba potrebná k spracovaniu zákazky), nízke ceny tlače pri malých množstvách, možnosť korekcií počas tlače, stála kvalita a farebnosť (aj pri dotlači), obojstranná tlač, možnosť tlače UŽ OD JEDNÉHO KUSU.  

Využívame ju aj pre tvorbu digitálnych certifikovaných nátlačkov, ktoré zavedením CTP technológii nahradili nátlačky chromalinové. Pri veľkoplošnej tlači je jednou z najviac využívaných technológii. Nevýhodou oproti ofsetu je, že nedokáže tlačiť tzv. priame farby (PANTONE).

GRAFICKÉ PRÁCE

OD VIZITKY AŽ PO BILLBOARD

Ponúkame komplexné grafické práce akéhokoľvek charakteru.

1, navrhneme vhodné a štýlové letáky, katalógy, cenníky na základe
požiadaviek klienta

2, zvektorizujeme logá, erby, znaky…

3, spracujeme dizajn pre firemné tlačoviny ( vizitka, hlavičkový papier, obálka, zložka nadokumenty, pečiatka…)

4, vytvoríme grafickú identitu firmy, logo alebo logotyp s dizajn manuálom pre používanie značky

5, ponúkame tiež dizajn obalových materiálov, návrh etikiet, či krabíc

REKLAMNÁ VÝROBA

 

Potlač a výroba reklamy u nás, bez sprostredkovateľa. Tlač reklamných materiálov priamo u nás, do formátu A2. Výroba reklamných bannerov, plachiet, pútačov, reklamných tabúl, polepov a potlač reklamných predmetov.

Reklamný textil, Reklamné predmety, Kalendáre, diáre, PF, Tabule, Označenia, Polepy aút. Vlajky, Tašky, Odznaky, Etikety na víno,

Naše technológie: Plotrovanie, Digitálna tlač, Vyšívanie, Laser gravír, Tampoprint, Razba, Výsek, Živicové samolepky.

Naši zákazníci

Adresa prevádzky

Bojnická 10, 823 65 Bratislava

+421 903 246 189

info@fordis.sk

Sídlo Firmy

FORDIS s.r.o.
Chrobákova 6
841 02 Bratislava
IČO: 45985006
DIČ: 2023169951
IČ DPH: SK2023169951
–  –  –
FORDIS Slovakia s.r.o.
Bažantia ulica 566/1
931 01 Šamorín
IČO: 52934608
DIČ: 2121195417
IČ DPH: SK2121195417
=
TLAČIAREŇ, GRAFICKÁ A REKLAMNÁ VÝROBA
Mgr. Peter Miko
+421 903 246 189
miko@fordis.sk
=
WEBOVÉ INFORMAČNÉ SYSTÉMY
Michal Lazar
+421 905 887 045
lazar@fordis.sk
=

BEZPEČNOSTNÉ, KOMUNIKAČNÉ A INFORMAČNÉ SYSTĚMY

Rastislav Danada
+421 950 596 940
danada@fordis.sk
—————
Štefan Jenčuš
+421 905 536 715
jencus@fordis.sk
=

PRENÁJOM A PREDAJ DIGITÁLNYCH ZARIADENÍ

Mgr. Peter Miko
+421 903 246 189
miko@fordis.sk